Bioenerji Bilgi

 Bioenerji Bilgi

 Bioenerjinin Faydlı Olduğu Rahatsızlıklar :

BİO ENERJİYLE PANİK ATAK STRES DEPRESYON

VESVESE GİBİ SORUNLARA SEVİNİN ARTIK SON !

Uzmanından  Bioenerji İle Hayatınızı değiştirin . Bioenerji Ve terapi Alanlarıstres, Panik atak,depresyon,vesvese ,yorgunluk,sabah kalkamama hayatan zevk allamama bel,sırt kulunç baş, migren, boyun, bacak,ağrılarına  tedavi alternatif tedavi tamamlayıcı tedavi yöntemlerinden birisi olan ve doğal bi enerji olan bioenerji ile mümkündür .bioenerji uzmanı yaptığı enerji uyumlamasıyla biçok rahatsızlığa müdahale edebilir . Parapsikolog parapsikoloji ile ilgilenen kişiye denir ve bioenerji parapsikolojinin bi dalıdır. Bioenerji panik atak tedavisi alternatif tıpta  başvurulan bioenerjiyle v. rahatsızlıklara kullanılan bir yöntemdir.Bioenerji dogal enerji anlamında kullanılır. Ve gerçektende doğal bir enerjidir. İnsan ister çevresinden reiki yoluyla ister kendi vücudundan rabıta yoluyla bu enerjiyi temin edebilir. Pek çok alanda kullanılabilir. Sağlık, ekolojik (organik) tarım, parapsikolojik savaş, telepati ve telekinezi alanlarında kullanılmaktadır. Stres dahil tüm psikolojik ve manevi sıkıntılarınız  tüm sorunlarınızın tedavisi için panik atak tedavisi bel sırt baş kol bacak  dahil daha bi çok sorununuzda alternatif tedavi yöntemi bioenerji yöntemine başvurunuz .

 

Sağlık alanında özellikle YORGUNLUK HALSİZLİK ÇABUK YORULMA PANİK ATAK, HALİSÜNASYON GÖRME, SİNİRSEL HASTALIKLAR, AİLEVİ HUZURSUZLUKLAR, GECE KORKUSU VE CİNSEL SORUNLAR üzerinde oldukça etkisi yüksektir.

panikatak gibi ve daha birçok rahatsızlığın sebebebi negatif enerji olabilmektedir. Negatif enerji ise nazar, büyü,  ve etki etmesinden  kaynaklanabilmektedir. Bazen stres yoluyla bazense değişik psikolojik sıkıntılarla bu enerji insan vücut  metabolizmasını etkiler. Kalbin duaya  ihtiyaç duymasından dolayıdır. Ama unutmayın ALLAH her derdin çaresinin aranmasını buyurmaktadır. ve işte bioenerji ki oda duayla büyük oranda güçlenir. Bu tür sıkıntı ve rahatsızlıklarla mücadele etmenin en kolay yoludur. Duva Ayet Namaz Günahlardan Kaçmak V.S Ve Bioenerji yardımıyla ve tabiki ALLAH’ın İZNİYLE olmaktadır.

BİO ENERJİYLE PANİK ATAK STRES DEPRESYON VESVESE GİBİ SORUNLARA SEVİNİN ARTIK SON !

BİOENERJİ İLE  STRES,DEPRESYON,PANİK ATAK

BAŞ MİGREN,VESVESE,SABAH KALKAMAMA,YORGUNLUK

HALSİZLİK ,DEVAMLI ,UYUKLAMA DALGINLIK, ÜŞENMELER

UYUŞUKLUK,BELSIRT,KULUNÇ,BACAK AĞRILARINA

                           SON NOKTA !

Bioenerji BÖLÜM 1

Bioenerji BÖLÜM 2

 

.