Kafa Hacamatının Faydaları

 

Kafa Hacamatının Faydaları

Kafa Hacamatının  Yaraları Ve Psikolojiye Etkisi

Tabiyki bu sünnetti yaptırmak yeterlimi hayır bu sünnete inanmak  hacamat esnasında şeytan vesvesesine gelmeden kendini Allaha teslim etmek  ve Allahtan şifayı beleyerek bu sünnetin çok önemli bi sünnet olduğunu düşünerek kafasında bişey olmadan Sevgili peygamberimiz (S.A.V) vesilesiyle rahatlaması biiznillh mümkün.

Bu sünnetin başka faydalarıda var.Tabiyki

Bunların başında nazar hased 30 40  yıllık büyüye  büyü sihire kafa arkası hacama birebir biiznillah

 

Kafa arkasından yapılan hacamat özellikle dikkat eksikliği ve unutkanlık için etkilidir. Dikkat eksikliği olan kişiler, yaptığı işe konsantre olamayanlar, eline kitap aldığı zaman gözler yazıyı okuduğu halde kafası hep başka yerlerde olanlar için kafa arkası hacamat çok idealdir.

En önemlside psikolojik ruhi ve manevi sıkıntıların sona ermesi için çok önemlidir. konuyu dahada açacak olursak günümüzün en büyük hastalığı stres ,depresyon,panik atak ruhi ve manevi rahatsızlıklar,vesvese hastalığı, intahar düşünceleri birşeyleri büyütüp kafaya takmalar nazar, hased gibi enerjilere maruz kalmalar insan vucudundaki enerjilerin düşmesine neden olmaktadır. bu yüzden bu değerli sünnet hacamat bu sorunları taşıyan kişilerin sıkıntılarını biiznillah nötürlemektedir.

Özellikle yeni nesil çoçuklarda var olan hiperaktif ve dikkat dağınıklığı için hacamat vazgeçilmez bir tedavi metodudur. Unutkanlık ve dikkat eksikliği ve hafıza zayıflığı için hemen 1-2 seans hacamat yetmez. Zira hafıza depo yeri hemen beynin arkasında olup bu noktada ve çevre noktadaki kısımlar ve hafıza hücrelerini besleyen kılcal damarlar tamamen temizlenmeli.

30-40 yaşına gelmiş hayatında hiç hacamat yapmamış birinin hemen ilk seaslarda süper hafıza olması beklenemez. Unutkanlık için kafa arkasından 1 ay arayla ara vermeden 4-5 seans yapılan hacamat dan sonra hissedilir bir düzelme olur.

Kısaca kafa arkası ( can kurtaran ) yapılan hacamat, ruh hastalıklarına, pisikolojik problemlere, kulak ağrısı ve çınlamasına, baş ağrısı ve dönmesine, yara, egzama, sedef ve saç dökülmesine, göz ve göz kapakları, ağız ve diş etleri ve burun hastalıklarına iyi gelir. Yeni başlayan katarak için çok faydalı eski katarak için zararlıdır. 

Bir çok hastadan edindiğim tecrübede kafadan yapılan hacamat, migren, sebebi bilinmeyen baş ağrısı, sinüzit, kulak çınlaması ve uğultusu, asabiyet, debresyon, diş ağrısı, göz kapaklarında ağrı ve ağırlaşma, ve burada daha yazamadığım bir çok hastalık için iyi geldiğini bizzat hastalarımdan teçrübe ettim Allah herkese şifa versin İnşallah.