Uzman Hacamat Kursu

Fatih Uzman Hacamat

Spread the love

Uzman Hacamat Kursu

 

Hacamat Kursu Alanlardan

Ahmet Üne: Hacamat kursu için bir çok firma araştırdım. Oktay Beyle konuşunca ikna oldum. Başta pek de güvenmemiştim. Çünkü kurs olanakları baska hiç bir yerde yok. Ben de göz boyama olduğunu düşündüm. Neyse günü ve saati belirledik. Oktay Bey bizzat kendisi geldi. Eğitimimizde tüm sorularımızı yanıtladı. Kendisine teşekür ediyorum. Hacamat eğitimi veren yerler içinde memnun kalacağınız bir kurum

Leyla Hanım: Bir ev hanımı olarak bu tedavilere ilgim vardı. Kurs imkanları beni tedirgin ediyordu. Sağolsun hocam geldi.Şuan aileme ve akrabalarıma hacamat yapıyorum. Bir sıkıntım olunca direk hocamı arıyorum.

Şifa Hatun: Aslında başka bir yerden kurs almıştım bir çok insanın aldığı gibi. Adını söylemeye gerek yok. Ama bu sitede yani HİJYEN HACAMAT  KURSUNDA bu işin sünnete göre yapıldığını görünce tekrar kurs aldım. Memnunum kısacası.

Sevda Şensoy: Ne yalan söyleyim ilk başta pek sevmemiştim hacamatı. Ama çevremden bir çok kişi hacamat ile şifa buldu. Ben de yaptırdım büyük bir rahatlama hissettim. İşin acı yanı ise hacamat öğrenemk istediğimde insanların veridkleri tepki. Hacamat yaptırdığım bayan kendisinin bu mesleği 1 yılda öğrendiğini kimsenin kolay kolay öğrenemeyeceğini söyledi. Bu durum canımı sıkmıştı. İnternette hacamatı araştırırken hocamın yazısına denk geldim ve sonuna kadar okudum. İnsanların neden hacamatı herkes öğrenemez dediğini öğrendim. Tek diyeceğim “yazık” 2 kuruş için değerlerimizi bu kadar küçültmemeli diye düşünüyorum. Hocama ki aynı zamanda oğlum sayılır çok teşekür ediyorum.

Hacamat Kursu Ayağınıza Gelsin.

turkiyenin her ilinde hacamat kursu Siz hiç zahmet etmeyin Türkiye’nin neresinde olursanız olun kişiye özel kurslarımızla hacamat öğrenmek çok kolay. Siz adresinizi verin biz her türlü teçhizatla gelip kursumuzu düzenleyelim.

 İLETİŞİM  0546 263 45 11 


Spread the love